Szukaj na tym blogu

czwartek, 28 maja 2015

Post #1 o Boxach...


Dzisiejszy dzień podzieliłam na posty części na temat mojej ulubionej formy kartek, a mianowicie Expoloding Box... Można je wykonać na każdą praktycznie okazję... Są o tyle efektowniejsze od "zwykłych kartek", że mają w sobie ten "element zaskoczenia" :-) Post pierwszy o Boxach, to Boxy Ślubne, zarówno te dla Młodych jak i w formie podziękowań dla rodziców (ten w dwóch wersjach kolorystycznych).

Papiery to Galeria Papieru, kwiaty i napisy wykonałam własnoręcznie...

Zapraszam do oglądania i komentowania :-)


Pierwsza wersja to exploding box jako pamiątka dla Młodej Pary.Wykrojniki: tort Sizzix Bigz XL Die - Cake, Three Tier 3-D (Pop-Up); serwetki to Marianne Design Circles CR1201 oraz Tinys Hearts CR1251; koła Nellies Snellen; serca Nellies Snellen MFD072; gałązka Memory Box Chloe Stem; kwiaty i malutkie gałązki z listkami wycięte dziurkaczami. Koperta wykonana na tablicy We R Memory Keepers Envelope Punch Board z dodatkiem koronki z wykrojnika Spellbinders S4-379 Decorative Labels One.

 
Dwa pozostałe boxy to forma podziękowań od Młodych dla ich rodziców. Obydwa wykonane na bazie tych samych wykrojników, różnią się tylko kolorami.

Wykrojniki: tort Sizzix Bigz XL Die - Cake, Three Tier 3-D (Pop-Up); serwetki, koła i serca to Nellie Snellen : Frame Dies Multi Flower MFD020, MFD055 oraz MFD072; baner na wieczku to Spellbinders S5-030 Wykrojniki Fancy Tags Two; obrączki to Marianne Design LR0238. Kwiaty oraz gałązki z listkami z dziurkaczy.Pozdrawiam i zapraszam ponownie...

3 komentarze:

  1. ten pierwszy najbardziej mi przypadł do gustu cudne stokroteczki

    OdpowiedzUsuń
  2. ale cuda :D pierwszy najlepszy! naucz mnie robić torty ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dzięki dziewczyny :-) P.S. Kasiu... Ja mam wykrojnik z bazą tortu co baaaardzo ułatwia składanie ;-)

    OdpowiedzUsuń