Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 12 września 2016

Warsztaty kwiatowe i po warsztatach...

Trochę ponad tydzień temu miałam okazję uczestniczyć w warsztatach tworzenia kwiatów z foamiranu prowadzonych przez Agnieszkę Cebulę :-) Warsztaty odbyły się w Katowicach w Magicznej Kartce. Powiem Wam... niesamowite przeżycie! Gdy tylko weszłam do sklepu/pracowni MK wcięło mnie w podłogę. To naprawdę magiczne miejsce! Nie mogłam oczu oderwać od tych wszystkich cudownych papierów. Co innego widzieć w sklepie internetowym a co innego "pomacać" na żywo :-) Przez prawie 30 minut nie mogłam się zdecydować co kupić ;-P Oczywiście przywiozłam ze sobą trochę tych wspaniałości, ale to już w następnych postach...

Warsztaty były WSPANIAŁE! Agnieszka, to świetna kobieta i idealna nauczycielka :-) Bałam się, że nie "ogarnę" tego po jednych warsztatach ale po prostu nie da się nie "ogarnąć" tego przy Niej. Dziękuję Ci jeszcze raz Agnieszko za naukę i dziękuję też Marcie Krupa za wspaniałą atmosferę w tym magicznym miejscu. Z pewnością będę długo i mile wspominała tę sobotę, zwłaszcza, że to pierwsze warsztaty w jakich kiedykolwiek brałam udział :-)
Po warsztatach już w domu powstało jeszcze trochę kwiatów i nadal powstają. To jest tak wciągające, że nie mogę odpuścić, żeby nie zrobić chociaż jednego kwiatuszka dziennie :-)

Wszystkim, którzy jeszcze się wahają POLECAM z czystym sumieniem! Z pewnością nie będziecie zawiedzeni. P.S. Zaopatrzcie się tylko wcześniej w potrzebne sprzęty, bo po warsztatach nie będziecie w stanie "nie kwiatkować" ;-)

Zapraszam do galerii zdjęć:

1) Kwiaty, które powstały na warsztatach


2) Kwiaty, które wykonałam już w domu

Pozdrawiam i zapraszam ponownie... 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz